Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAINE INTEGRALA CU TARATE 700 GR

Număr anunț
DA40236689
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
Furnizor / câștigător
BOCMAGRA SRL (CUI RO26706230)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296,60 RON
Valoare atribuită
1.296,60 RON
Data publicării
23.04.2026 13:43
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296,60 RON

din 1.296,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.