Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NEGRESA
- Număr anunț
- DA40233265
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU (CUI 17502222)
- Furnizor / câștigător
- CODRIN & ALEX SRL (CUI 17585660)
- Cod CPV
- 15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 595,04 RON
- Valoare atribuită
- 595,04 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 10:58
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
595,04 RON
din 595,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro