Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS CYAN 106 C13T00R240 70ML ORIGINAL L7160 CISS Epson L7160 CISS, L7180 CISS

Număr anunț
DA40240382
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,91 RON
Valoare atribuită
53,91 RON
Data publicării
24.04.2026 08:56
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,91 RON

din 53,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.