Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pentoxifilin 100 mg fiole 5 x 5 ml.(PENTOXIFILIN)
- Număr anunț
- DA40244150
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,20 RON
- Valoare atribuită
- 671,20 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 11:42
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
671,20 RON
din 671,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro