- Număr anunț
- DA40240208
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 740,85 RON
- Valoare atribuită
- 740,85 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 08:45
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
740,85 RON
din 740,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro