Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat
Bonuri valorice pentru carburanti auto 50 lei/fila
- Număr anunț
- DA40239001
- Autoritate contractantă
- ORAS CAZANESTI (PRIMARIA CAZANESTI) (CUI 4231962)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.158,80 RON
- Valoare atribuită
- 61.673,40 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2026 15:54
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61.673,40 RON
din 62.158,80 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 485,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.