Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pahar pahare carton alb ceai cafea apa de unica folosinta 240ml 240 ml 8 oz fara capac B4U IMP
- Număr anunț
- DA40237390
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 14:14
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.440 RON
din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro