Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 35,5% sub estimat

Achizitie mediu ESBL, MRSA SMART

Număr anunț
DA40241492
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.531 RON
Valoare atribuită
987,76 RON 35,5% sub estimat
Data publicării
24.04.2026 09:55
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

987,76 RON

din 1.531 RON estimat 35,5%

Adjudecat la 64,5% din estimat · economie 543,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.