Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spray anti tantari insecte 100 ml 100ml AUTAN Multi Insect
- Număr anunț
- DA40239067
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256,80 RON
- Valoare atribuită
- 256,80 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 16:00
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
256,80 RON
din 256,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro