Ofertă refuzată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU

Număr anunț
DA40232398
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.570 RON
Valoare finală
3.570 RON
Data publicării
23.04.2026 10:19
Data finalizării
24.04.2026 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.