Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manseta TA/NIBP monitor functii vitale Mindray, Edan, Cetus XL - marime ADULT 27-35 cm

Număr anunț
DA40243563
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
Cod CPV
33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,97 RON
Valoare atribuită
170,97 RON
Data publicării
24.04.2026 11:14
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,97 RON

din 170,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.