Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COSOPT pic.oft.sol. X 5 ml
- Număr anunț
- DA40245051
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155 RON
- Valoare atribuită
- 155 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 12:19
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
155 RON
din 155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro