Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PN VOTUBIA 2,5MG*30CPR
- Număr anunț
- DA40239800
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.829 RON
- Valoare atribuită
- 14.829 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 08:10
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.829 RON
din 14.829 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro