Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GABARAN 300MG CT*50CAPS
- Număr anunț
- DA40223610
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,70 RON
- Valoare atribuită
- 588,70 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 11:07
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,70 RON
din 588,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro