Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de formare profesională – creșterea competențelor pedagogice ale cadrelor didactice
- Număr anunț
- DA40240922
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
- Furnizor / câștigător
- HOTEL MĂGURA JINA S.R.L. (CUI RO42003533)
- Cod CPV
- 98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148.000 RON
- Valoare atribuită
- 148.000 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 09:28
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148.000 RON
din 148.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro