Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPA APA BULDOEXCAVATOR JCB3C
- Număr anunț
- DA40236452
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- NIOLIS COM SRL (CUI RO7871966)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.390 RON
- Valoare atribuită
- 1.390 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 13:33
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.390 RON
din 1.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro