Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorhexidina 0.1% - apa de gura

Număr anunț
DA40238181
Autoritate contractantă
MEMORIAL HEALTHCARE INTERNATIONAL SRL (CUI RO39932735)
Furnizor / câștigător
TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60,65 RON
Valoare atribuită
60,65 RON
Data publicării
23.04.2026 14:53
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60,65 RON

din 60,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.