Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCUTEC NR5 NR 5 SCUTECE DE UNICA FOLOSINTA PENTRU COPII PAMPERS BABY 11-18/11-16KG 64BUC/BAX

Număr anunț
DA40236285
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,52 RON
Valoare atribuită
308,52 RON
Data publicării
23.04.2026 13:24
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,52 RON

din 308,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.