Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sare dedurizare pastile tablete dedurizanta de pentru dedurizarea apei sac 25 kg 25kg
- Număr anunț
- DA40224067
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150,45 RON
- Valoare atribuită
- 195,45 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 11:23
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195,45 RON
din 150,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro