Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tel inox blender vertical GPP15
- Număr anunț
- DA40243863
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
- Furnizor / câștigător
- SPLENDID-SERVICE SRL (CUI RO4014904)
- Cod CPV
- 39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 569,50 RON
- Valoare atribuită
- 569,50 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 11:29
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
569,50 RON
din 569,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro