Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract service Cios Select /Luminos dRF Max/Multix Impact VA2 seria 32136, 32144, 32145
- Număr anunț
- DA40246084
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.746,56 RON
- Valoare atribuită
- 63.746,56 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 13:07
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63.746,56 RON
din 63.746,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro