Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola furtun tip C

Număr anunț
DA40239225
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias (CUI 11302934)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
23.04.2026 16:31
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 16:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.