Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MONTARE PLASA\GARD TEREN DE FOTBAL DILEU-NOU
- Număr anunț
- DA40238504
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANPAUL (CUI 4323497)
- Furnizor / câștigător
- JAKO ZPP SRL (CUI RO27297397)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.052 RON
- Valoare atribuită
- 27.052 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 15:13
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.052 RON
din 27.052 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro