Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII SONORIZARE - FESTIVAL PRIN TRADITII SPRE IDENTITATE
- Număr anunț
- DA40236267
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA"STEFAN PASCU" APAHIDA (CUI 17989900)
- Furnizor / câștigător
- SONORIZARI NGR SRL (CUI 37428864)
- Cod CPV
- 48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 13:23
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro