Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii unimog

Număr anunț
DA40245273
Autoritate contractantă
COMUNA CEICA (CUI 4784210)
Furnizor / câștigător
MIKSERV SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46545200)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.517 RON
Valoare atribuită
15.517 RON
Data publicării
24.04.2026 12:28
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.517 RON

din 15.517 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.