Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAFTUL BUNICII GRIS 500G - 25BUC

Număr anunț
DA40245207
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15625000-5 · Gris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99 RON
Valoare atribuită
99 RON
Data publicării
24.04.2026 12:25
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99 RON

din 99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.