Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de spalatorie si de curatatorie

Număr anunț
DA40242262
Autoritate contractantă
COMUNA REMETEA (PRIMARIA COMUNEI REMETEA BIHOR) (CUI 4577223)
Furnizor / câștigător
ISTOC ELENA (CUI 31476501)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.990 RON
Valoare atribuită
3.990 RON
Data publicării
24.04.2026 10:24
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.990 RON

din 3.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.