Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de găzduire, administrare, întreținere, optimizare, actualizare și conținut site CJP Tulcea

Număr anunț
DA40246563
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII TULCEA (CUI 13590817)
Furnizor / câștigător
CNO COMPUTERS SRL (CUI ro32235021)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
24.04.2026 13:35
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.