Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA40244685
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA (CUI 4348831)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.956,05 RON
Valoare atribuită
4.956,05 RON
Data publicării
24.04.2026 12:04
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.956,05 RON

din 4.956,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.