Ofertă acceptată
Cumpărare directă
45261310-0 lucrari de hidroizolare acoperis SALA SPORTURILOR LA LICEUL TEHNOLOGIC IOAN VLASIU
- Număr anunț
- DA40244100
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "ION VLASIU (CUI 4322866)
- Furnizor / câștigător
- AMBILOC S.R.L. (CUI RO21249188)
- Cod CPV
- 45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165.289 RON
- Valoare atribuită
- 165.289 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 11:39
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165.289 RON
din 165.289 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro