Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decor Traditional Scena

Număr anunț
DA40244618
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"STEFAN PASCU" APAHIDA (CUI 17989900)
Furnizor / câștigător
COLT DE FOLCLOR S.R.L. (CUI 48501537)
Cod CPV
45451100-4 · Lucrari ornamentale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
24.04.2026 12:01
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.