Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări montare, calibrare senz. O2 , elib BVT ap. anestezie Dräger Fabius GS cf of 525 / 22.04.2026

Număr anunț
DA40236753
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
Furnizor / câștigător
CENTRUL JUDETEAN DE APARATURA MEDICALA BRASOV (CUI 12595409)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.637,95 RON
Valoare atribuită
5.637,95 RON
Data publicării
23.04.2026 13:46
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 07:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.637,95 RON

din 5.637,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.