Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii analiza apa foraj monitorizare R331 NJ4720
- Număr anunț
- DA40246227
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PT ECOLOGIE INDUSTRIALA ECOIND (CUI RO3268360)
- Cod CPV
- 90711300-7 · Analiza a indicatorilor de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.160 RON
- Valoare atribuită
- 9.160 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 13:15
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 07:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.160 RON
din 9.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro