Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trimbow 87mcg/5mcg/9mcg-sol.inhal.presurizata x 180dz-Chiesi Farmaceutici IT

Număr anunț
DA40224541
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.247,30 RON
Valoare atribuită
1.247,30 RON
Data publicării
22.04.2026 11:44
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.247,30 RON

din 1.247,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.