Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelungitor Philips SPN5144A/58, protectie supratensiune, protectie coaxiala, 4 prize, 3680W, 16A,
- Număr anunț
- DA40233181
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452,84 RON
- Valoare atribuită
- 452,84 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 10:54
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
452,84 RON
din 452,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro