Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie EKG NIHON KOHDEN Cardiofax 2350K/1350 K / 9132 K 210mm x 140mm NEURO

Număr anunț
DA40243829
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,30 RON
Valoare atribuită
168,30 RON
Data publicării
24.04.2026 11:27
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,30 RON

din 168,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.