Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FOARFECE

Număr anunț
DA40230033
Autoritate contractantă
TERMOCENTRALE CONSTANTA S.R.L. (CUI RO46549920)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,76 RON
Valoare atribuită
391,76 RON
Data publicării
23.04.2026 08:03
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391,76 RON

din 391,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.