Ofertă acceptată Cumpărare directă

HCV ANTICORPI/Test/Teste rapide calitative HEPATITA C ANTICORPI(AB)/HCV AC-ALLTEST

Număr anunț
DA40248611
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
27.04.2026 08:13
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.