Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutii arhivare 20 cm 20x25x33

Număr anunț
DA40248958
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DELENI (CUI 17179378)
Furnizor / câștigător
DAKOMA INVEST SRL (CUI RO27676803)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325 RON
Valoare atribuită
325 RON
Data publicării
27.04.2026 08:42
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325 RON

din 325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.