Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bonuri valorice pentru carburanti auto 50 lei/fila

Număr anunț
DA40244052
Autoritate contractantă
COMUNA VETIS (PRIMARIA VETIS JUD. SATU MARE) (CUI 3896577)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.287,84 RON
Valoare atribuită
8.287,84 RON
Data publicării
24.04.2026 11:37
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.287,84 RON

din 8.287,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.