Număr anunț
DA40249172
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48 RON
Valoare atribuită
48 RON
Data publicării
27.04.2026 08:56
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48 RON

din 48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.