Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs Managementul Calității Serviciilor de Sănătate (M.C.S.S.)
- Număr anunț
- DA40255953
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MACIN (CUI 4321380)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE NEW CLASSROOM S.R.L. (CUI 44286690)
- Cod CPV
- 80320000-3 · Servicii de formare profesionala in domeniul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 13:32
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro