Ofertă acceptată Cumpărare directă

ORHIDEE

Număr anunț
DA40254145
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,45 RON
Valoare atribuită
226,45 RON
Data publicării
27.04.2026 12:17
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,45 RON

din 226,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.