Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII CONFIGURARE SI INSTALARE DESKTOP PC HP- DAJ VASLUI

Număr anunț
DA40253491
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura Judeteana Vaslui (CUI 37590806)
Furnizor / câștigător
TOTAL COMPUTERS SRL (CUI RO18506010)
Cod CPV
50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,02 RON
Valoare atribuită
438,02 RON
Data publicării
27.04.2026 11:51
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438,02 RON

din 438,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.