Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cos cosuri plastic pvc pp pentru rufe capacitate 40 l 40l litri Rio 82007
- Număr anunț
- DA40249618
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 03432000-7 · Cosuri impletite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99,96 RON
- Valoare atribuită
- 99,96 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 09:19
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99,96 RON
din 99,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro