Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Carnete bonuri valorice carburanti auto 50 lei/fila
- Număr anunț
- DA40242989
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.066,12 RON
- Valoare finală
- 2.066,12 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 10:52
- Data finalizării
- 27.04.2026 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.