Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADEZIV BIOLOGIC CU FIBRINA -HISTOACRYL BLUE, 10 FLACOANE/CUTIE cod 1050044 AE-S

Număr anunț
DA40253079
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33141126-9 · Ligaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949,80 RON
Valoare atribuită
949,80 RON
Data publicării
27.04.2026 11:35
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

949,80 RON

din 949,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.