Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERINGA 2ML / SERINGI 2ML CU AC G23 SI EXTENSIE DE SCALA ( cu 3 componente) EUROMED
- Număr anunț
- DA40251964
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252 RON
- Valoare atribuită
- 252 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 10:51
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252 RON
din 252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro