Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERINGA 5ML / SERINGI 5ML CU AC G22 SI EXTENSIE DE SCALA (cu 3 componente) EUROMED
- Număr anunț
- DA40251875
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490 RON
- Valoare atribuită
- 490 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 10:48
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
490 RON
din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro