Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale constructii
- Număr anunț
- DA40251454
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 14522000-6 · Diamante industriale; piatra ponce; smirghel si alti abrazivi naturali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,43 RON
- Valoare atribuită
- 268,43 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 10:32
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268,43 RON
din 268,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro